2022 World Final

17-21 October, Tenerife (Spain)

Değerli Golfseverler,

Türkiye World Corporate Golf Challenge 2017 yılı Turnuva Direktörlüğü görevini üstlenmiş bulunmaktayım. Dünyada 50’den fazla ülkede binlerce golfçünün katılarak şirketlerini temsil ettiği bu prestijli turnuvada, bu yıl 5. kez iş dünyasını bir araya getiriyoruz.

2017 yılında da Türkiye’nin en büyük akaryakıt şirketi Opet’in ana sponsorluğunu üstlendiği WCGC – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası, 31 Mart-02 Nisan tarihleri arasında yeniden Regnum Carya Golf & Spa Resort ev sahipliğinde, Carya ve National Golf kulüplerinde oynanacak.

Turnuvanın Dünya Finali, ellinin üzerinde ülkeden gelecek finalist şirketlerin katılımı ile Haziran ayının son haftasında Portekiz / Cascais’te düzenlenecek. Cascais, 3. kez bu turnuvaya ev sahipliği yapıyor olacak. Atlas okyanusuna nazır Oitavos Oteli’nin yine okyanusa bakan Dunes ve Quinta da Marinha sahalarında oynanacak WCGC 2017 Dünya Finali her yıl olduğu gibi Golfing World TV kanalı tarafından tüm dünyada yayınlanacak.

Bitirmeden, 2017 yılı sosyal sorumluluk projemizi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile birlikte yürüttüğümüzü belirtmek isterim.

Turnuvamızda yarışacak tüm katılımcılara başarılar diliyor, Dünya Finali’ne giderek ülkemizi temsilen ismini uluslararası arenada duyuracak şirketimizi şimdiden kutluyorum.

Desteklerinden dolayı başta Opet olmak üzere, tüm sponsorlarımıza ve sizlere teşekkür eder, bu vesile ile ülkemiz, şirketlerimiz ve ailelerimiz için huzurlu ve başarılı bir yeni yıl dilerim.

Saygılarımla.

Edip Soyak

WCGC – 2017 Türkiye Direktörü

OPET WCGC Türkiye 2017 Turnuva Detayları için Tıklayınız

Facebook
LinkedIn
Twitter
WhatsApp
Email