2024 World Final

28 Oct – 1 Nov, Haikou

WCGC Turkey 2022 Kazanan Takımı LUMBERJACK Oldu

Opet ana sponsorluğu ve Matrix Travel organizatörlüğünde düzenlenen World Corporate Golf Challenge (WCGC) Turkey – Dünya Kurumsal Golf Turnuvası Türkiye, 13-14 Ağustos tarihleri arasında tamamlandı.

Regnum Golf Country Bodrum Sahasında gerçekleşen turnuvada kazanan toplam 158 puan ile Mehmet Ziylan ve İsmail Erdoğan’ın yer aldığı Lumberjack Takımı oldu.

Mehmet Ziylan ve İsmail Erdoğan, 17 – 21 Ekim tarihleri arasında Kanarya adalarının golf merkezi Tenerife’de düzenlenecek 2022 WCGC Dünya Finali’nde ülkemizi ve şirketini temsil edecek.

Turnuvada ikinci sırayı toplam 142 puan ile İhsan Kızılkaya – Adem Karataş’ın yer aldığı Ruck & Maul, üçüncü sırayı ise 140 toplam puan ile Fikret Öztürk- Mevlüt Çavuşoğlu’ndan oluşan Regnum Takımı aldı.

Özel ödüllerde ise Kadınlar Longest Drive’ın sahibi Oya Vardar, Erkekler Longest Drive’ın sahibi Şehmus Işık, Erkekler Nearest to Pin’in sahibi ise 0,98 cm ile İsmail Erdoğan oldu.

Wcgc Türkiye bu sene ki Sosyal Sorumluluk projesini Bodrum Sağlık Vakfı ile birlikte gerçekleştirdi; 1996 yılından buyana hizmet veren Bodrum Sağlık Vakfı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen fizyoterapi ve kişisel gelişim hizmetleri ile engelli bireylerin bağımsız olarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak, kent donatılarının engellilere uygun hale getirilmesi için yerel yönetimlerle işbirliği içinde yeni projeler üretmek, ailelerin ve toplumun engellilik ve sorunları konusunda farkındalıklarını arttırmak, Engellilerimize ve engelli ailelerine meslek kazandırmak ve sosyal hayata dâhil olmalarını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Turnuva sonuçları ve skorlar için aşağıdaki linke tıklayabilir veya pdf olarak indirebilirsiniz:

Longest & Nearest Winners:

W / Longest Drive: Oya Vardar
M / Longest Drive: Şehmus Işık
Nearest to the Pin: İsmail Erdoğan