2024 World Final

28 Oct – 1 Nov, Haikou

Ekol İnşaat Şirketini ve Ülkemizi Temsilen Cascais’e Gitmeye Hak Kazandı

Matrix Travel tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen ve dünyanın en geniş katılımlı şirketler arası golf turnuvası olarak bilinen World Corporate Golf Challenge (WCGC) 20 – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında Regnum Carya Golf & Spa Resort oteli ev sahipliğinde National Golf Kulübü’nde oynandı.

Turnuvayı, Ekol İnşaat takımı adına mücadele eden Erol Aktı ve Sidar Yalçınkaya ikilisi toplamda 145 puan ile birinci tamamlayarak Cascais’de düzenlenecek WCGC 2018 Dünya Finali‘ne katılmaya hak kazandı.

OPET‘in ana sponsorluğunu üstlendiği ve 26 katılımcı şirketin iki kişilik takımlarla temsil edildiği turnuvada Hüseyin Demirağ ve İsmail Erdoğan‘ın temsil ettiği Sarum Diamond takımı 132 puanla ikinci olurken, Hasan Gülkaya ve Ali Gong’un temsil ettiği Bony Socks takımı 130 toplam puanla üçüncü sırada tamamladı.

OPET WCGC Türkiye 2018 kazanan takımı Ekol İnşaat, hem şirketini hem de ülkemizi temsilen 20 – 24 Haziran tarihleri arasında Portekiz Cascais’de düzenlenecek World Corporate Golf Challange 2018 dünya finalinde mücadele edecek.

WCGC Türkiye, bu sene sosyal sorumluluk projesini tekrar Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile beraber yürüterek akülü tekerlekli sandalye kampanyasına katkıda bulundu.

Ödül töreni sonunda, organizasyonu gerçekleştiren Matrix Travel Genel Müdürü Yavuz Üngör, altıncı senesinde de Dünya Kurumsal Golf Turnuvası’nın Türkiye Finali’ni başarılı biçimde tamamlamaktan mutlu olduğunu belirterek katılımcı şirketlere ve destekleri için sponsorlara teşekkür etti.

TURNUVA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ