2024 World Final

28 Oct – 1 Nov, Haikou

WCGC Turkey 2021 Kazanan Takımı LUMBERJACK Oldu

Matrix Travel tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen ve dünyanın en geniş katılımlı şirketler arası golf turnuvası olarak bilinen World Corporate Golf Challenge (WCGC) Turkey, OPET’in ana sponsorluğunda 10 – 12 Eylül tarihleri arasında Regnum Golf & Country Club ev sahipliğinde Bodrum’da düzenlendi.

34 takımın şirketini temsilen iki kişilik takımlarla oynadığı turnuvayı, LUMBERJACK takımı adına mücadele eden İsmail Erdoğan ve Mehmet Ziylan ikilisi toplamda 154 puan alarak birinci tamamladı. Armin Jurgen ve Udo Merz’in temsil ettiği Hole in One Group takımı 153 puanla ikinci olurken, Adem Karataş ve Ihsan Kızılkaya’nın yer aldığı Ruck & Maul takımı 146 puanla turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

Takımlar, kupalarını OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk’ün elinden aldı.

WCGC Türkiye 2021 kazanan takımı LUMBERJACK, 1 – 5 Kasım tarihleri arasında Portekiz Cascais’de düzenlenecek World Corporate Golf Challange 2021 Dünya Finalinde ülkemizi temsilen mücadele edecek.

WCGC Türkiye bu seneki organizasyon kapsamında, yaşanan orman yangınları sebebiyle zarar gören öğrencilerin eğitim hayatına devam etmelerini sağlamak amacıyla, “TEV – Eğitimle İyileştirelim” burs fonuna katkıda bulunarak sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi.

Matrix Travel Genel Müdürü Yavuz Üngör, turnuvaya ev sahipliği yapan Regnum Golf & Country ekibine ve destekleri için tüm sponsorlara teşekkür ederek plaketlerini takdim etti.

Turnuva sonuçları ve skorlar için aşağıdaki linke tıklayabilir veya pdf olarak indirebilirsiniz:

Longest & Nearest Winners:

W / Longest Drive: Oya Dağlı
M / Longest Drive: İsmail Erdoğan
Nearest to the Pin: Fikret Öztürk